Stan konta czynszowego

Zasady korzystania z modułu e-usługi

  1. Dane dostępowe do moduły e-usługi można uzyskać osobiście w biurze SBM Merkury (Dział Członkowski, pokój nr 6), przy Al. KEN 24 w Warszawie po weryfikacji danych osobowych z dokumentu tożsamości.
  2. Moduł e-usługi jest dostępny przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. SBM Merkury zastrzega sobie możliwość dokonywania przerw w dostępie w związku z koniecznością przeprowadzenia okresowej konserwacji.
  3. Saldo rozliczeń opłat eksploatacyjnych na dany dzień może nie uwzględniać wpłat, które nie zostały jeszcze zaewidencjonowane na konto Spółdzielni, korekt związanych np. ze zmianą liczby osób, zużycia mediów, odsetek za zwłokę w płatnościach, spraw sądowych i egzekucyjnych oraz ich kosztów.
  4. SBM Merkury nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z użycia identyfikatora oraz hasła przez osoby trzecie.
  5. Moduł e-usługi działa w oparciu o automatyczne, nie weryfikowane przez pracownika, generowanie informacji. Informacje uzyskane przez Użytkownika modułu e-usługi za jego pośrednictwem nie mogą stanowić podstawy roszczeń wobec Spółdzielni. W przypadku nieprawidłowości co do prezentowanych danych należy skontaktować się z Działem Księgowości Spółdzielni Tel. 22 641 57 24, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  6. SBM Merkury nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w związku z wykorzystaniem informacji uzyskanych za pośrednictwem modułu e-usługi.

Logowanie do systemu:
logowanie